fbpx

Аурора Ресорт 5*

Информации

Мало парче рај, од мир и спокојност, создадено да Ви пружи незаборавно искуство. На окулу 160км од Скопје, односно на помалку од 2 часа возење, ресортот е сместен во источниот планински дел на Македонија со надморска височина од 1100 метри, близу до градот Берово, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини. Со своите содржини меѓу кои е прекрасниот и убедливо најфотографираниот инфинити базен во Македонија; СПА центар; Ресторан во кој освен во врвната храна може да се ужива и во уметнички ремек дела на најпознати наши и светски автори; барови со големи надворешни или затворени тераси; комфорни и модерни соби со прекрасен поглед; беспрекорна услуга од светска класа како и голем избор од други интересни планински содржини, го прават овој луксузен a сепак интимен комплекс совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор.

Галерија

Ценовник и Услови

ЛЕТЕН ОДМОР НА ПЛАНИНА
 Ноќевање со појадок 
 Тип на соба  Цена по лице по ден во двокреветна соба за минимум 3 ноќевања
 3 – 4 ноќевања  5 – 6 ноќевања  7+ ноќевања
 Супериор 33€ / 2.046,ооМКД 31€ / 1.922,ооМКД 29€ / 1,798.ооМКД
Делукс / Џуниор Свит  37€ / 2.294,ооМКД 35€ / 2.170,ооМКД  33€ / 2.046,ооМКД 
 Апартман / Арт Студио  45€ / 2.790,ооМКД 43€ / 2.666,ооМКД 40€ / 2.480,ооМКД
 Вила Апартман  125€ / 7.750,ооМКД 118€ / 7.316,ооМКД  110€ / 6.820,ооМКД
(цена по соба)