fbpx

Вива Папу

Информации

Вила Папу се наоѓа во Крушево, во Струнга маало до галеријата Мартиновски, на 200м од основното училиште Никола Карев. Сите апартмани се опремени со комплетна кујна, кабловска TV и DVD опрема, бања, тераса, спална соба, интернет. Има голем и широк простор за паркирање пред самата вила како и преубав голем двор. Доколку Ви е потребно мир, рекреација, чист воздух, Крушево е вистинскиот избор, а Вила Папу ќе ги задоволи сите ваши очекувања за удобен престој.

Галерија

Ценовник и Услови

Студио еднокреветно Цена по соба за ноќ
2+0 900 ден.
2+1 (ДЕТЕ ДО 6 ГОДИНИ) 900 ден.
2+1 (ДЕТЕ 6-12 ГОДИНИ) 1 150 ден.
Апартман трокреветен Цена по соба за ноќ
2+0 1 000 ден.
2+1 (ДЕТЕ 0-12 ГОДИНИ) 1 300 ден.
Апартман четворокреветен Цена по соба за ноќ
2+2 (ДВЕ ДЕЦА 0-12 ГОДИНИ) 1 500 ден.
Апартман со две одвоени спални Цена по соба за ноќ
2+0 / 2+0 – 4 ЛИЦА (ПО 2 ВО СПАЛНА) 1 600 ден.
2+1/ 2+1 – 6 ЛИЦА (ПО 2+1 ВО СПАЛНА) 1 800 ден.