fbpx

Вила JORGOS

Информации

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.
(VT)

Галерија

Ценовник и Услови

PERIOD

Broj na no}evawa 1/3

studio

1/4

studio

1/4+1/4

dupleks

20.05-26.05

6* 59€*промо 69€*промо 4X59€промо
26.05-01.06 6* 69€*промо 79€*промо

4X69€*промо

01.06-07.06

6* 79€*промо 89€*промо 4X79€*промо
07.06-14.06 7* 109€* 119€*

4X109€*

14.06-21.06

7* 129* 139* 4X129*
21.06-30.06 9 350€ 390€

560€

30.06-09.07

9 410€ 440€ 640€
09.07-18.07 9 440€ 460€

740€

18.07-27.07

9 440€ 460€ 740€
27.07-05.08 9 440€ 460€

740€

05.08-14.08

9 440€ 460€ 740€
14.08-23.08 9 440 460

740

23.08-01.09

9 410 440 640
01.09-08.09 7* 129€* 139€*

4X129€*

08.09-14.09

6* 99€*промо 109€*промо

4X 99€промо

14.09-20.09 6* 79€*промо 89€*промо

4 X 79€промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 лице плаќа само 35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата

– Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат

-ПРЕВОЗ :

– 35 € повратен билет за возрасни

– 25 € за деца од 2-12 год

– дете до 2 год. бесплатно