fbpx

Вила RITA

Информации

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.
(VT)

Галерија

Ценовник и Услови

PERIOD

Broj na nokji 1/2

studio

1/3

studio

20.05-26.05 6* 59*€promo

69*€promo

26.05-01.06

6* 69*€промо 79*€промо
01.06-07.06 6* 79*€промо

89*€промо

07.06-14.06

7* 119*€ 129*€
14.06-21.06 7* 139€*

149€*

21.06-30.06

9 320€ 350€
30.06-09.07 9 350€

380€

09.07-18.07

9 370€ 440€
18.07-27.07 9 370€

440€

27.07-05.08

9 370€ 440€
05.08-14.08 9 370€

440€

14.08-23.08

9 370€ 440€
23.08-01.09 9 350€

380€

01.09-08.09

7* 129*€ 139*€
08.09-14.09 6* 109*€промо

119*€промо

14.09-20.09

6* 89*промо

99*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 лице плаќа само 35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата

– Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат

-ПРЕВОЗ:

– 35 € повратен билет за возрасни

– 25 € за деца од 2-12 год

– дете до 2 год. бесплатно