fbpx

Вила Irini

Информации

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица. Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон. Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите. Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање, со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители) Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА ИРИНИ – ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања 1/4+1 студио  стр. поглед 2/4+1 Апп стр. поглед

Коментар

26.05-02.06.2020

7 79 99 Промо цена
02.06-09.06.2020 7 99 109

Промо цена

09.06-16.06.2020

7 179 199  
16.06-23.06.2020 7 219

259

 

23.06-30.06.2020

7 259 279  
30.06-07.07.2020 7 299

349

 

07.07-14.07.2020

7 379 419  
14.07-21.07.2020 7 429

489

 

21.07-28.07.2020

7 479 509  
28.07-04.08.2020 7 519

559

 

04.08-11.08.2020

7 519 559  
11.08-18.08.2020 7 519

559

 

18.08-25.08.2020

7 509 549  
25.08-01.09.2020 7 449

499

 

01.09-08.09.2020

7 369 399  
08.09-15.09.2020 7 279

309

 

15.09-22.09.2020

7 229

249

 
22.09-29.09.2020 7 179 199

Промо цена

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

 

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје

– Деца до 1,99 години бесплатно

– Лица постари од 63год – попуст од 10еур

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

* Важат Општите услови на СКТМ и ТА “ТРАВЕЛИКС“.