fbpx

Вила Vrahos Apartments

Информации

Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место), сопстевен тоалет и тераса. (KJ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА Врахос апартмани – ВРАХОС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања 1/3 студио

Коментар

26.05-02.06.2020

7 69 Промо цени
02.06-09.06.2020 7 109

Промо цени

09.06-16.06.2020

7 139 Промо цени
16.06-23.06.2020 7 199

23.06-30.06.2020

7 269  
30.06-07.07.2020 7

279

 

07.07-14.07.2020

7 331  
14.07-21.07.2020 7

375

 

21.07-28.07.2020

7 410  
28.07-04.08.2020 7

410

 

04.08-11.08.2020

7 410  
11.08-18.08.2020 7

410

 

18.08-25.08.2020

7 380  
25.08-01.09.2020 7

350

 

01.09-08.09.2020

7 280  
08.09-15.09.2020 7

210

 

15.09-22.09.2020

7

159

 
22.09-29.09.2020 7 110

Промо цени

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

-Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

-Деца од 2 до 11,99 години: Попуст  10еур од Скопје

-Деца до 1,99 години бесплатно

-Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

Време на поаѓање за Врахос:

01:00 h Скопје (Дрводекор)

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
– За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
– Попустите не може да се комбинираат. Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети)

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)