fbpx

Вила White Sands

Информации

White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур), телевизор, сопствен тоалет, wi fi и балкон. Во долниот дел на вилата има прекрасен ресторан во кој можете да уживате во убавите грчки специјалитети. Вилата има сопствени лежалки на плажа кои се бесплатни за гостите (за секоја соба по 2 лежалки и еден чадор на последниот ред) (KJ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА WHITE SANDS BEACH – ВРАХОС
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќевања 1/3 студио за 3 лица 1/3+1  (студио за 3+1дете) Коменатар
26.05-02.06.2020 7 79 89 Промо цена
02.06-09.06.2020 7 119 129 Промо цена
09.06-16.06.2020 7 149 159
16.06-23.06.2020 7 199 219
23.06-30.06.2020 7 259 279
30.06-07.07.2020 7 319 339
07.07-14.07.2020 7 389 409
14.07-21.07.2020 7 449 459
21.07-28.07.2020 7 489 499
28.07-04.08.2020 7 489 499
04.08-11.08.2020 7 489 499
11.08-18.08.2020 7 489 499
18.08-25.08.2020 7 479 489
25.08-01.09.2020 7 429 449
01.09-08.09.2020 7 349 369
08.09-15.09.2020 7 269 289
15.09-22.09.2020 7 229 239
22.09-29.09.2020 7 179 189 Промо цена

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 5% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА Травеликс