fbpx

Вила Margarita

Информации

Kanalis е приморско место областа Превеза северозападна Грција. Kanalis се наоѓа на брегот на Јонското Море, 12 километри северно од Превеза и 35 километри од Лефкада. Маргарита Апартмани се наоѓаат на 100 метри од прекрасната плажа во Каналис. Вилата располага со прекрасен голем двор , простор со лулашки за играње на децата, скара на отворено, летниковци за одмор …. Сите студиа се опремени со телевизор, клима со доплата (5еур на ден), кујна и wc, студиата кој се наоѓаат на приземје немаат затворена тераса, и се од пониска категорија од реновираните лукс студиа. Маргарита Апартмани обезбедува бесплатен Wi- Fi во јавни површини и сопствен паркинг. (KJ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА МАРГАРИТА – КАНАЛИ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ. 1/3 студио за 3 лица ЛУКС 1/4 студио за 4  лица Стандард 1/4 студио за 4  лица ЛУКС страничен поглед море 2/4 апп стандард Коментар
26.05-02.06.2020 7 49 49 59 69

Промо цена

02.06-09.06.2020

7 79 79 99 109 Промо цена
09.06-16.06.2020 7 119 119 139 149

Промо цена

16.06-23.06.2020

7 149 149 169 219  
23.06-30.06.2020 7 209 209 229

239

 

30.06-07.07.2020

7 249 249 269 299  
07.07-14.07.2020 7 289 289 319

359

 

14.07-21.07.2020

7 329 329 359 399  
21.07-28.07.2020 7 359 359 379

419

 

28.07-04.08.2020

7 369 369 399 439  
04.08-11.08.2020 7 369 369 399 439

11.08-18.08.2020

7 369 369 399 439  
18.08-25.08.2020 7 349 349 369

419

 

25.08-01.09.2020

7 289 289 309 369  
01.09-08.09.2020 7 219 219 249 269

08.09-15.09.2020

7 149 149 169 199  
15.09-22.09.2020 7 89 89 109 119

Промо цена

22.09-29.09.2020

7 79 79 99 109

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Канали чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Канали:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* За уплата на два последователни термини одобруваме 5% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА Травеликс