fbpx

Каса Ла Кола

Информации

Каса Ла Кола се наоѓа во центарот на Крушево во близина на црквата Св. Јован, позната по иконостасот во длабокорез.

Галерија

Ценовник и Услови

Тип на соба Цена
Двокреветна соба 1300 ден.
Еднокреветна соба 900 ден.
Фамилијарна соба (2 возрасни+ 2деца до 12год. 1600 ден.

Располага со:
двокреветни студија ( (2+1),опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф и чајна кујна)
трокреветни соби (опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф, мини бар)
бесплатен интернет (Wi-Fi) во цел објект
заедничка просторија
24/7 достапна услуга и видео надзор.