fbpx

Вила APOLONIA

Информации

Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат. Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони и WiFi . Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба. Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените. (MTF)

Галерија

Ценовник и Услови

Ноќи 1/2 1/3   1/3+1/3
ЈУНИ 6 7* 90 90 90
13 7* 115 115 115
20 7 210 230 370
27 7 240 260 410
ЈУЛИ 4 7 250 270 450
11 7 260 299 490
18 7 260 299 490
25 7 260 299 490
АВГУСТ 1 7 260 299 490
8 7 260 299 490
15 7* 150 150 150
22 7* 135 135 135
29 7* 105 105 105
СЕПТ. 5 7* 80 80 80

За деца од 02-12 години со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Евра
За трето лице над 12 години бесплатно сместување, превоз 35 Евра
Доплата за клима 5евра од ден
При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%), а во 1/3+1/3 минимум 4 лица (4 x 100%)
Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%
За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 5% попуст на вториот аранжман на редовните цени
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две последователни смени)!!!