fbpx

Вила Gerakina

Информации

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената. (VT)

Галерија

Ценовник и Услови

PERIOD

Broj na nokji 1/2

studio

1/3

studio

1/4

studio

20.05-26.05

6* 49€*промо 59€*промо 69€*промо
26.05-01.06 6* 59€*промо 69€*промо

79€*промо

01.06-07.06

6* 69€*промо 79€*промо 89€*промо
07.06-14.06 7* 99€* 109€*

119€*

14.06-21.06

7* 119€* 129€* 139€*
21.06-30.06 9 320€ 330€

350€

30.06-09.07

9 330€ 360€ 390€
09.07-18.07 9 350€ 420€

450€

18.07-27.07

9 350€ 420€ 450€
27.07-05.08 9 350€ 420€

450€

05.08-14.08

9 350€ 420€ 450€
14.08-23.08 9 350€ 420€

450€

23.08-01.09

9 330€ 360€ 390€
01.09-08.09 7* 129€* 139€*

149€*

08.09-14.09

6* 119€промо 129€*промо 139€*промо
14.09-20.09 6* 79€*промо 89€*промо

99€*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 , 7  ноќи  со вклучен превоз , 3  , 4  лице  доплаќа  35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман  за 9  ноќи   без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба  од  ден – се плаќа во агенцијата .

-ПРЕВОЗ :

– 35 € повратен билет за возрасни                                     

–  25 €  за деца од 2-12 год

–  дете до 2 год. бесплатно без седиште