fbpx

75.000 EU

Информација

Локација:  70м одалечена од море

Квадратура: 70m2

Цена: 75.000, 1.702eur/m2

Опис на апартманот: Апартман со локација во центарот на Неа Плагиа, зградата е релативно нова градба, 2 спални, 2 просторни тераси, 2 опремени WC, опремена кујна, дневна соба и ходник.

Опис на Неа Плагиа: Ова е широка, песочна и добро организирана плажа која се однесува на Неа Флогита која им ги овозможува на посетителите сите потребни задоволства. Шетајќи низ околината, ќе најдете убави ресторани и барови за да ги вкусите типичните грчки специјалитети. 

Галерија