fbpx

Грами Хотел

Информации

Хотелот Греми се наоѓа во Банско, на само 500 метри оддалеченост од жичарницата. Овој хотел со својот традиционален стил нуди сончевата тераса, сауна, џакузи, парна бања, инфрацрвена кабина и базен. WiFi и обезбеден приватен паркинг. Гостите можат да изнајмат велосипеди за да ја истражат прекрасната област.

Галерија

Ценовник и Услови

ид на сместување 01.12-27.12.2021

16.01-31.03.2022

28.12.2021-02.01.2022 03.01-2022-15.01.2022
НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна соба 2+0 19 24 35 44 20 25
Двокреветна лукс 2+1 25 30 42 50 26 31
Апартман 2+2 19 24 35 44 20 25

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вчера и вклучува: внатрешен базен, сауна парна бања, интернет, паркинг, ски гардеробер.

-деца до 5.99г бесплатно

-деца од 6г до 11.99г на дополнително легло – 50% попуст од сумата

-возрасен на дополнително легло – 20% попуст

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

-гостите што се со појадок плаќаат 60е, деца 30е,

-гостите што се на база полупансион 50, деца 25е

-туристичка такса 1е по лице на ден