fbpx

Хотел Камелиа Апарт 4*

Информации

Галерија

Ценовник и Услови

Во цената е вклучено:-користење на внатрешен базен, фитнес, релакс зона, интернет, ски гардеробер, анимација за децаДополнителни услови :▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно

▪ Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

▪ Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€

▪ Доплата за вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€

▪ Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€