fbpx

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* – Банско

Информации

Локација : 350 м од жичарницата Хотелот се наоѓа во срцето на Банско. Располага со едноспални апартмани и студија. Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања

Галерија

Ценовник и Услови

Дополнителни услови :
• Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
• Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 18€ на ден
• Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
• Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
• Доплата за еднокреветна соба : 22€ на ден (не важи за 28.12- 03.01.2020, не се пресметува попуст за рана резервација)
• Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
• Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден