fbpx

Murite 4*

Информации

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб
Безброј можности за пријатно семејно уживање, спортски одмор или забавен викенд со пријателите во текот на целата година. На само 10 минути од Банско, со својата неверојатна гледка кон планината, на своите гости им нуди комфорт со релаксирачките СПА процедури, како и можност за незаборавни кулинарски уживања. Во склоп на хотелот има елегантен ресторан, лоби бар со камин, паркинг, интернет во целиот хотел, детско катче, дискотека.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, џакузи, финска сауна, парна бања, турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

Галерија

Ценовник и Услови

БОНУСИ:

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

Дополнителни услови :

Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО

Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО

Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

НАПОМЕНА : За сместување во двоспален/триспален апартман се плаќаат 4/6 редовни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

Користење на СПА Центар

(надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)

Паркинг, интернет

Цената не вклучува :

Туристичка такса 1 € по лице

Патничко осигурување