Apart-Hotel Kamelia 4*

Информации

Комплексот е отворен преку целата година и нуди сместување во луксузни апартмани со една спална, две спални и три спални соби, опремени со се што ви треба за совршен одмор. За љубителите на зимските спортови обезбедена е скијачка гардероба со директен пристап до скијачката патека број 7, а за деца од 4-9 години има единствена ски-градинка.

Ценовник и Услови

 
Тип на сместување 01.12-15.12.2022

05.03-10.04.2023

16.12-27.12.2022

02.01-07.01.2023

20.01-04.03.2023

28.12-01.01.2023 08.01-19.01.2023
Едноспален апартман 2+2 33€ 48€ 70€ 39€
Двоспален апартман 4+2 28€ 40€ 61€ 32€
Троспален апартман 6+2  27€ 39€ 60€ 31€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

Доплата за  појадок 8 € за возрасни,6 € за деца

Доплата за полупансион 23€ за возрасни, 16 € за деца

Доплата за новогодишна вечера – Возрасен 110€ , деца 03-11.99 год.  55 €

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

-деца до 5.99год бесплатно

-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен

-трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI, Зона за релаксација


 Деца до 5.99 год. – бесплатно
 Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
 Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
 Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€
 Доплата за вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€
 Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€