Festa Chamkoria 4*

Информации


www.festahotels.com
Локација : 1200 м од ски лифт
Се наоѓа во убавината на боровите шуми. Идеален за семеен или романитичен одмор во планината. Располага со основен ресторан, лоби бар, ски гардеробер, паркинг.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, арома сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, солариум, терапии за лице и тело, масажи

Галерија

Ценовник и Услови

Минимален престој : 5 ноќевања во новогодишниот период, 3 ноќевања во останатиот период

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, паркинг, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Деца до 2.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло во студио или апартман – 25% попуст

▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – 50% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 55€, дете – 30€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден