Hotel Grami 3*

Информации

Хотелот Грaми се наоѓа во Банско, на само 500 метри оддалеченост од жичарницата. Овој хотел со својот традиционален стил нуди сончевата тераса, сауна, џакузи, парна бања, инфрацрвена кабина и базен. WiFi и обезбеден приватен паркинг. Гостите можат да изнајмат велосипеди за да ја истражат прекрасната област.

Галерија

Ценовник и Услови

Специјални понуди

7=6 ,9=8  ( не важат за 30.12-02.01.2023)

Попуст за рана резервација- 15% за  уплата  до 30.10.2022

Попуст за рана резервација -10% за уплата  до 30.11.2022

 

Bид на сместување 01.12-22.12.2022

12.03-31.03.2023

23.12-29.12.2022

03.01-07.01.2023

01.02-28.02.2023

30.12-02.01.2023 08.01-31.01.2023

01.03-11.03.2023

  НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна стандард 2+1 28 € 43 € 34 € 49 € 55 € 70 € 31 € 46 €
Двокреветна лукс 2+1 34 € 49 € 40 € 55 € 61 € 77 € 37 € 53 €
Апартман 2+2 28 € 43 € 34 € 49 € 55 € 71 € 31 € 46 €
Возрасен на доп.легло 18 30 22 34 28 40 18 30
Деца од 6.99-11.99 10 € 18 € 10 € 18 € 13 € 22 € 10 € 18 €

 

Цената е на лице  на база ноќевање  со појадок/вечера и вклучува: внатрешен базен,сауна, парна бања, интернет,паркинг,ски гардеробер.

-деца до 5.99г бесплатно

-за сместување во апартман се плаќаат 3 полни суми

-новогодишна вечера:

 гостите што се со појадок плаќаат 40, деца 20,

гостите што се на база полупансион 25 за возрасен, деца од 7-12 год. 12