ПАМПОРОВО | Hotel Perlik 5*

Информации

Локација на хотел Перелик: во центарот на Пампорово Хотелскиот комплекс е на 7 спрата и располага со 31 апартман, 9 трокреветни, 164 двокреветни и 8 еднокреветни соби. Многу пати е реновиран и сите соби се опремени со телефон, САТ ТВ и мини бар. На располагање на своите гости им нуди лоби бар, класичен ресторан, традиционален ресторан, италијански ресторан, ноќен бар, куглана, интернет, спа цената. Во цената е вклучено: појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

Ценовник и Услови

BED & BREAKFAST / EUR 01.12.2023
15.12.2023
16.12.2023
27.12.2023
28.12.2023
03.01.2024
04.01.2024
19.01.2024
20.01.2024
23.02.2024
24.02.2024
08.03.2024
09.03.2024
31.03.2024
JUNIOR SUITE  
 
SINGLE ROOM 97 113 241 113 122 113 97
SUITE 2 ADULTS 130 150 241 150 163 150 130
SUITE 2 ADULTS+EXTRA BED 178 207 332 207 225 207 178