Hotel Perlik 5*

Информации

Локација на хотел Перелик: во центарот на Пампорово Хотелскиот комплекс е на 7 спрата и располага со 31 апартман, 9 трокреветни, 164 двокреветни и 8 еднокреветни соби. Многу пати е реновиран и сите соби се опремени со телефон, САТ ТВ и мини бар. На располагање на своите гости им нуди лоби бар, класичен ресторан, традиционален ресторан, италијански ресторан, ноќен бар, куглана, интернет, спа цената. Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.10.2019 10% за резервација и уплата до 01.12.2019 Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, фитнес, транспорт до ски писти, ски гардеробер, интернет

Ценовник и Услови

Цените се по лице за 1 ноќевање на база ноќевање со појадок 01.12-16.12/2022 17.12-28.12/2022 29.12-03.01/2023 21.01/2023    
  04.03-09.04/2023 04.01-20.01/2023   17.02/2023  
  Вид на сместување     18.02-03.03/2023      
  Јуниор сјуит 2+2 52€ 58€ 92€ 63€  
  Двоспален апартман / мезонет 4+2 49€ 55€ 87€ 60€