Hotel Sunny Hills 3*

Информации

Хотелот се наоѓа на само 300 метри од ски лифтовите, односно на 1800 метри од центарот на Пампорово. Нов хотел (отворен 2018) идеален за одмор и рекреација, каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и модерниот стил. На располагање на гостите им нуди ресторан со капацитет за 160 гости со традиционални и интернационални јадења, рецепција 24 часа, лоби, WI-FI, СПА центар, ски гардеробер, детско катче, паркинг, интернет(K) Сите студиа и апартмани се опремени во модерен стил и располагаат со САТ ТВ, фрижидер. Располага со финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, фитнес

Ценовник и Услови

SUNNY HILLS 3* – Пампорово
www.sunnyhillsbg.com
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 02.01-10.04.2023
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2022

 

11.03-10.04.2023

20.12-28.12.2022

 

20.01-10.03.2023

29.12-01.01.2023 02.01-19.01.2023
Студио (2 возрасни) 75€ 88€ 98€ 88€
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.) 75€ 88€ 98€ 88€
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.) 80€ 92€ 104€ 92€
Студио (3 возрасни) 92€ 96€ 108€ 96€
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.) 94€ 110€ 192€ 110€
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.) 94€ 110€ 192€ 110€
Двоспален апартман (4 возрасни) 96€ 120€ 204€ 120€
Триспален апартман (макс. 5 возрасни) 120€ 156€ 240€ 156€
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 16€, дете (6-11.99 год.) – 8€
Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет
Дополнителни услови :
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Доплата за Новогодишна вечера 75 € возрасен , 40 € деца 06-12 Год.