Hotel Sunrise 4*

Информации

Локација : 300 м од жичарницата Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот, комплекот претставува комбинација од архитектура препознатлива за регионот, модерен комфорт и одлична услуга. Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба, масажи и третмани.

Галерија

Ценовник и Услови

 
 
Цените се по лице за 1 ноќевање 28.12-02.01.2023 03.01-28.02.2023 23.12-27.12.2022

01.03-10.03.2023

16.12.-22.12.2022

11.03-31.03.2023

  Ноќевање со појадок Полупансион Полупансион Полупансион
Студио 2+1  66€ 44€ 42€  37€
Едноспален апартман 2+2 68€ 46€ 44€ 39€
Двооспален апартман 4+2 66€ 44€ 42€  37€
Mезонет 5+2 66€ 44€ 42€ 37€
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ → / 7=6 7=6 / 6=5 7=5 / 6=5 / 5=4
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет
Дополнителни услови :
 Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
 Второ дете од 3-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Деца на редовно легло од 06-11.99 год. Плаќаат 70% од цената

 Возрасен на дополнително легло  – 20% попуст
 За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 80€, дете 06-11.99 – 40€, дете од 0-05.99 год 20€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден