Hotel Yanakiev 4*

Информации

Локација : во близина на ски лифтовите Еден од најпрестижните хотели во овој ски центар. Уникатната локација во комбинација со услугата и комфортот ви нудат можност за прекрасен одмор со семејството и пријателите. Во склоп на хотелот има ресторан, пијано бар, конферентни сали, ски училиште, ски детска градина, паркинг, гаража, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, парна бања, сауна, леден кат, хидромасажни бањи, масажи и пилинг терапии

Галерија

Ценовник и Услови

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

ПОЛУПАНСИОН

Минимум 4 ноќевања

01.12-21.12.2022 22.12-29.12.2022

08.01-10.02.2023

30.12-01.01.2023 02.01-07.01.2023

11.02-17.02.2023

18.02-05.03.2023 06.03-01.04.2023
ДВОКРЕВЕТНА СОБА(2+1) 63€ 105€ 156€ 128€ 105€ 84€
АПАРТМАН(2+2) во апартман пресметано за 2 возрасни 167€ 275€ 419€ 320€ 275€ 250€

Цените се по лице на ден во двокреветна соба

Цените во апартман се пресметани за 2 лица

ДЕЦА ДО 5.99 ГОД-БЕСПЛАТНО

ДЕЦА ОД 06-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГО ВО СОБА ПЛАЌА 20€

ДЕЦА ОД 6-11.99 ГОД , НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 12€

ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА СОБА 30 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА

ВОЗРАСЕН НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО ВО АПАРТМАН ПЛАЌА 22 €

ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА 130€

ДОПЛАТА ЗА ПОГЛЕД НА СТАЗА  5€ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО – ПОЈАДОК,ВЕЧЕРА,ВНАТРЕШЕН БАЗЕН , ИНТЕРНЕТ , ПАРКИНГ .