Vila Jagoda & Malina 3*

Информации

Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. ВИЛИ ЈАГОДА (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. Десет од вилите имаат сауна ВИЛИ МАЛИНА (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

Галерија

Ценовник и Услови

 

Рана резервација: |   15% попуст до 31.10.2022

10 % попуст до 01.12.2022

ПОПУСТИ: 7=6 14=12 за период од 04.01.2023 – 15.04.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување 01.12-23.12.2022

07.03-15.04.2023

24.12-03.01.2023 04.01-06.03.2023
Јагода  (4+0) 89€ 155€ 95€
Јагода со сауна(4+0) 119€ 185€ 125€
Јагода лукс(2+1/3+0) 100€ 167€ 107€
Малина  (5+1) 107€ 173€ 113€
Малина лукс(5+1) 113€ 179€ 119€

 

Доплата за дополнително легло(6-то) во Вила Малина- 17€  за лица над 13 години,за деца од 04-12.99 години 12€

Доплата за појадок : 8€ за возрасни 4€ за деца

Доплата за полупансион: 22€ за возрасни, 12€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)

Туристичка такса 1 евро по лице на ден .

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.