fbpx

Вила MIA

Информации

Вила Миа се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман, три спални соби 1/3 + 1/3 +1/4 , комплетно опремено со кујна во кујната има тросед , тоалет , тераси од сите соби , тв, интернет и климата е вклучена во цената. (VT)

Галерија

Ценовник и Услови

PERIOD

Broj na nokji 1/3+1/3+1/4

Триплекс

20.05-26.05

6* 6×59€*промо
26.05-01.06 6*

6×79€*промо

01.06-07.06

6* 6×89€*промо
07.06-14.06 7*

6×119€*

14.06-21.06

7* 6×139€*
21.06-30.06 9

790€

30.06-09.07

9 840€
09.07-18.07 9

840€

18.07-27.07

9 840€
27.07-05.08 9

840€

05.08-14.08

9 840€
14.08-23.08 9

840€

23.08-01.09

9 790€
01.09-08.09 7*

6×139€*

08.09-14.09

6* 6×119€*промо
14.09-20.09 6*

6х109€* промо

20.09-27.09 7*

6х69€*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , во трипелкс апп плаќаат минимун 6 лица , останатите доплаќаат 35 евра.

– Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп за 9 ноќи без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни
– 25 € за деца од 2-12 год
– дете до 2 год. бесплатно без седиште