fbpx

Вила Ла Кола и Каса Ла Кола

Информации

Вила Ла Кола се наоѓа во центарот на Крушево во близина на црквата Св. Јован, позната по иконостасот во длабокорез.

Галерија

Ценовник и Услови

Тип на соба Цена
Двокреветна соба 1 000 ден.
Апартман за двајца 1 300 ден.
Апартман за семејство (2 возрасни + 2 деца до 12год. ) 1 500 ден.
Апартман за тројца возрасни 1 500 ден.
Апартман за четворица 2 000 ден.
Еднокреветна соба 800 ден.

Цените се дадени по соба по ноќ

Располага со:
  • двокреветни студија (опремени со ТВ со кабловска, купатило, тераса и мини бар)
  • четворокреветни и петокреветни апартмани (опремени со ТВ со кабловска, ДВД, комплетно опремена кујна, купатило, спална соба и тераса)
  • бесплатен интернет (Wi-Fi) во цел објект
  • заедничка просторија
  • 24/7 достапна услуга и видео надзор.