fbpx

Вила ЛЕОНА

Информации

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.
(VT)

Галерија

Ценовник и Услови

PERIOD Broj na nokji 1/2

studio

1/3

studio

1/3+1/3

dupleks

20.05-26.05 6* 49€*промо 59€*промо 4×69€*промо
26.05-01.06 6* 59€*промо 69€*промо 4×79€*промо
01.06-07.06 6* 69€*промо 79€*промо 4×89€*промо
07.06-14.06 7* 119€* 129€* 4x119€*
14.06-21.06 7* 139* 149* 4×139*
21.06-30.06 9 320€ 360€ 590€
30.06-09.07 9 360€ 440€ 650€
09.07-18.07 9 370€ 460€ 690€
18.07-27.07 9 370€ 460€ 690€
27.07-05.08 9 370€ 460€ 690€
05.08-14.08 9 370€ 460€ 690€
14.08-23.08 9 370 460 690
23.08-01.09 9 360 440 650
01.09-08.09 7* 139€* 149€* 4×139€*
08.09-14.09 6* 119€*промо 129€*промо 4×119€*промо
14.09-20.09 6* 109€*промо 119€*промо 4х109€*промо
20.09-27.09 7* 59€*промо 69€*промо 59€*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 лице плаќа само 35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата

– Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат само 35 евра .

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни

– 25 € за деца од 2-12 год

– дете до 2 год. бесплатно без седиште