fbpx

Вила Јагода и Малина 3*

Информации

Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан,маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. ВИЛИ ЈАГОДА (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. Десет од вилите имаат сауна ВИЛИ МАЛИНА (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.

Галерија

Ценовник и Услови

Вид на сместување 01.12-23.12.202107.03-15.04.2022 24.12-03.01.2022 04.01-06.03.2022
Јагода  (4+0) 77€ 142€ 83€
Јагода со сауна(4+0) 107€ 172€ 112€
Јагода лукс(2+1/3+0) 89€ 160€ 95€
Малина  (5+2) 95€ 160€ 100€
Малина лукс(5+2) 101€ 166€ 107€

Цените во табелите се за наем на вила

Рана резервација: 15% попуст до 31.10.2021 |   10% попуст до 30.11.2021

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ СО РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

Доплата за дополнително легло во Вила Малина 6€  за лица над 13години

Доплата за појадок : 8€ за возрасни 4€ за деца

Доплата за вечера: 13€ за возрасни, 8€ за деца

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)

Туристичка такса 1 евро по лице на ден .

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.