fbpx

Вила EVA

Информации

Вила ЕВА е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 30 м. од плажата. Располага со четворокреветни и петокреветни апартмани и четворокреветни студија, пространи, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси.
(ST)

Галерија

Ценовник и Услови

Термини

Бр. ноќевања 1/4 апп 1/5 апп
23/05/2020 7* 69.00€

69.00€ 

30/05/ 2020

7* 99.00€ 99.00€ 
06/06/ 2020 7* 129.00€

149.00€ 

13/06/2020

7* 159.00€ 169.00€ 
20/06/2020 7* 179.00€

189.00€ 

27.06/2020

7 380.00€ 390.00€ 
04/07/2020 7 400.00€

420.00€ 

11/07/2020

7 440.00€ 460.00€
18/07/2020 7 440.00€

460.00€ 

25/07/2020

7 440.00€ 460.00€ 
01/08/2020 7 440.00€

460.00€ 

08/08/2020

7 440.00€ 460.00€ 
15/08/2020 7 440.00€

460.00€ 

22/08/2020

7 390.00€ 409.00€ 
29/08/2020 7* 169.00€

179.00€ 

05/09/2020

7* 149.00€ 169.00€ 
12/09/2020 7* 109.00€

129.00€ 

19/09/2020

7* 89.00€ 

89.00€ 

НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

– Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

– Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 10% на втроиот аражман.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз изнесува:

35 € возрасни

25 € деца од 2 – 12 години