fbpx

Вила HRISTO

Информации

Вила Христо е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на кафе бар Пастази, и на околу 40 м. од плажата. Располага со 1/6дуплекс ,со две спални и простран дневен престој , модерно дизајниран, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси wi-fi -(вклучена во цената).
(ST)

Галерија

Ценовник и Услови

Термини

1/6 ДУПЛЕКС Бр. ноќевања

23/05/2020 – 30/05/2020

 Промо 80.00€  7*
30/05/2020 – 06/06/2020  149.00€ 

7*

06/06/2020 – 13/06/2020

179.00€ 

7*

13/06/2020 – 20/06/2020 199.00€ 

7*

20/06/2020 – 27/06/2020

219.00€  7*
27/06/2020 – 04/07/2020 460.00€ 

7

04/07/2020 – 11/07/2020

490.00€  7
11/07/2020 – 18/07/2020 550.00€ 

7

18/07/2020 – 25/07/2020

550.00€  7
25/07/2020 – 01/08/2020 550.00€ 

7

01/08/2020 – 08/08/2020

550.00€  7
08/08/2020 – 15/08/2020 550.00€ 

7

15/08/2020 – 22/08/2020

550.00€  7
22/08/2020 – 29/08/2020 490.00€ 

7

29/08/2020 – 05/09/2020

209.00€  7*
05/09/2020 – 12/09/2020

199.00€ 

7*

12/09/2020 – 19/09/2020

179.00€ 

7*

19/09/2020 – 26/09/2020 159.00€ 

7*

НАПОМЕНА:

– Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

– За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

– Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

– Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

– Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

– За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 10% на втроиот аражман.

-Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.

– Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз изнесува:

35 € возрасни

25 € деца од 2 – 12 години