fbpx

Вила JANIS

Информации

Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа. (VT)

Галерија

Ценовник и Услови

PERIOD

Broj na nokji 1/4

studio

20.05-26.05

6* 69€*промо
26.05-01.06 6*

79€*промо

01.06-07.06

6* 99€*промо
07.06-14.06 7*

119€*

14.06-21.06

7* 139€*
21.06-30.06 9

350€

30.06-09.07

9 390€
09.07-18.07 9

450€

18.07-27.07

9 450€
27.07-05.08 9

450€

05.08-14.08

9 450€
14.08-23.08 9

450€

23.08-01.09

9 450€
01.09-08.09 7*

129€*

08.09-14.09

6*

119€*промо

14.09-20.09 6*

99€*промо

НАПОМЕНА :

– Цените означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/ 8 дена со вклучен превоз , 3 лице плаќа само 35 €

– Цените без звездичка означуваат наем на студио за 10 ноќи/11дена без превоз

– Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден – се плаќа во агенцијата

– Во дуплекс апп минимум плаќаат две лица , останатите доплаќаат

-ПРЕВОЗ – 35 € повратен билет за возрасни

– 25 € за деца од 2-12 год

– дете до 2 год. бесплатно