fbpx

Вила Porto Fino

Информации

Вила Порто Фино се наоѓа на самиот магистрален пат, на 30метри од плажа, во нејзина близина има неколку ресторани, таверни и пекара. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија кои се наоѓаат на прв кат. Трокреветните студиа имаат едно дупло легло и едно единечно, четворокреветните имаат едно дупло легло и кревечтчиња на спрат. Сите студија располагаат со мини кујна со прибор за готвење и јадење, фрижидер, клима (доплата од 5еур на ден) , ТВ, тераса.
(kj)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА ПОРТО ФИНО – НИКИАНА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања 1/3 студио

Коментар

26.05

7 69 Промо
02.06 7 79

Промо

09.06

7 109

Промо

16.06

7 189  
23.06 7

229

 

30.06

7 259  
07.07 7

309

 

14.07

7 349  
21.07 7

399

 

28.07

7 399  
04.08 7

399

 

11.08

7 399  
18.08 7

369

 

25.08

7 339  
01.09 7

289

 

08.09

7 199  
15.09 7 109

Промо

22.09 7 69

Промо

Во цената не е вклучен превоз.

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Лефкада:

01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола

-45 ЕУР Возрасен

-35 ЕУР Деца од 02-11.99 години

-35 еур за пензионери над 65 години

*Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* а уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст  (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА Травеликс