fbpx

ВИП Хотел 3*

Информации

ВИП Хотел – Берово е основан во 2010 година, изграден во модерен стил и е лоциран до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини во близина на Берово, Македонија. Се наоѓа до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини па доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж, и барем за кратко да им се вратите на мирот, спокојството и природата во Македонија, испланирајте посета на Беровското езеро. Берово е сместено во Малешевијата, на крајниот источен дел на Македонија, на двата брега на реката Брегалница. Уживајте во локалната гледка од Вашата соба. Модерна декорација, туш кабина и кревет со мека покривка, прекрасната панорама и кристално чистиот воздух, ќе придонесат за Ваш комплетен одмор и релаксација.

Галерија

Ценовник и Услови

Тип на соба Цена по соба по ноќ
1/1 1 100 ден.
1/2 поглед планина 1 500 ден.
1/2 поглед езеро 1 700 ден.
1/3 поглед езеро 2 060 ден.
1/4 поглед езеро 2400 ден.
• Цените се дадени по соба по ноќ на база ноќевање со појадок
• Деца до 2 години – гратис
• Деца од 2 до 10 години – 50% (добиваат свое легло и појадок)

Секоја од собите е опремена со модерните удобности како што се следниве:
– Крпи
– Фен
– Кабловски/сателитски ТВ канали
– Туш кабина и тоалет
– 20 инчен или поголем телевизор
– Повеќето од собите се со прекрасен балкон или тераса.