fbpx

Вила Ionion View

Информации

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа, вилата нуди прекрасен поглед на Јонското море. Располага со трокреветни студиа (еден дупли и еден единечен кревет) и Апартман со една спална (еден дупли кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот спрат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, тераса со поглед на море, клима со доплата на лице место од 5еур на ден. (КЈ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА ИОНИОН – ВРАХОС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања 1/3 студио  за 3 лица Апартман со 1 спална 1/4

Коментар

26.05-02.06.2020

7 69 79 Промо цена
02.06-09.06.2020 7 89 99

Промо цена

09.06-16.06.2020

7 109 129 Промо цена
16.06-23.06.2020 7 139 159

23.06-30.06.2020

7 199 249  
30.06-07.07.2020 7 249

299

 

07.07-14.07.2020

7 279 339  
14.07-21.07.2020 7 329

379

 

21.07-28.07.2020

7 339 399  
28.07-04.08.2020 7 359

419

 

04.08-11.08.2020

7 359 419  
11.08-18.08.2020 7 359

419

 

18.08-25.08.2020

7 359 419  
25.08-01.09.2020 7 299

349

 

01.09-08.09.2020

7 229 259  
08.09-15.09.2020 7 189

239

 

15.09-22.09.2020

7 119 139

Промо цена

22.09-29.09.2020 7 89 109

Промо цена

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

– уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
– попустите не може да се комбинираат,
– Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
– Превозот ги симнува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)