fbpx

Вила Lukas

Информации

-Вила Лукас- Б категорија, е лоцирана во првиот ред веднаш до плажата во централниот дел на туристичкото место Врахос. Собите се опремени со ТВ, Клима (доплата од 4еур на ден) опремена кујна, тоалет и wi-fi, сместувањето е од постар тип, затоа е категоризирана како Б категорија. Пред вилата има паркинг за ограничен број возила. Исто така пред вилата има бич бар каде има бесплатни лежалки при нарачан пијалок. Во близина на вилата има голем број на ресторани, кафе барови и маркет. (КЈ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА ЛУКАС – ВРАХОС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања 1/2 за 2 лица 1/4 Поглед позади 1/4 Поглед напред

Коментар

26.05-02.06.2020

7 49 49 49 промо цена
02.06-09.06.2020 7 69 79 89

промо цена

09.06-16.06.2020

7 109 129 139 промо цена
16.06-23.06.2020 7 149 169 189

23.06-30.06.2020

7 169 179 199  
30.06-07.07.2020 7 229 249

269

 

07.07-14.07.2020

7 259 279 299  
14.07-21.07.2020 7 309 319

349

 

21.07-28.07.2020

7 329 359 389  
28.07-04.08.2020 7 359 379

399

 

04.08-11.08.2020

7 359 379 399  
11.08-18.08.2020 7 359 379

399

 

18.08-25.08.2020

7 349 369 389  
25.08-01.09.2020 7 329 349

369

 

01.09-08.09.2020

7 229 259 279  
08.09-15.09.2020 7 179 199

229

 

15.09-22.09.2020

7 109 129 149

промо цена

22.09-29.09.2020 7 89 99 119

промо цена

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

-За уплата на два или повеќе последователни термини одобруваме 7% попуст
-попустите не може да се комбинираат,
-Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
-Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
-Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),

-Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-Доплата за клима – 4 € на ден

-Важат Општите услови на СКТМ и ТА “ТРАВЕЛИКС“