fbpx

Вила Savash

Информации

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби , една дневна и кујна. Двете спални соби имаат француски лежај, во третата спална соба има два одвоени кревети. Вилата има тераса со поглед на море и сопствен паркинг. (КЈ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВРАХОС – ЛИГИА – ВИЛА САВАШ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА ВИЛА СО 3 СПАЛНИ, ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања Вила со 3 спални

коментар

26.05-02.06.2020

7 139 Промо цена
02.06-09.06.2020 7 189

Промо цена

09.06-16.06.2020

7 249  
16.06-23.06.2020 7

299

 

23.06-30.06.2020

7 399  
30.06-07.07.2020 7

449

 

07.07-14.07.2020

7 489  
14.07-21.07.2020 7

679

 

21.07-28.07.2020

7 679  
28.07-04.08.2020 7

679

 

04.08-11.08.2020

7 679  
11.08-18.08.2020 7 679

18.08-25.08.2020

7 679  
25.08-01.09.2020 7

559

 

01.09-08.09.2020

7 479  
08.09-15.09.2020 7

439

 

15.09-22.09.2020

7

399

 
22.09-29.09.2020 7 259

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 5% попуст  (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА Травеликс