fbpx

Хотел Mirto 3*

Информации

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан. Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море, и не располагаат со кујна. Сите соби се двокреветни со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На плажа на секоја соба и следуваат 2 лежалки, во последните редови, собите не располагаат со кујна, едиствено со мини фрижидерчиња. (KJ)

Галерија

Ценовник и Услови

ХОТЕЛ МИРТО – ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ, ПО ЛИЦЕ ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќевања Цена во Евра по лице

Коментар

26.05

7 59 Промо цена
02.06 7 89

Промо цена

09.06

7 109  
16.06 7

139

 

23.06

7 159  
30.06 7

179

 

07.07

7 209  
14.07 7

229

 

21.07

7 239  
28.07 7

239

 

04.08

7 239  
11.08 7

239

 

18.08

7 239  
25.08 7

219

 

01.09

7 199  
08.09 7

159

 
15.09 7 119

Промо цена

22.09

7 89

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

  • Доплата за еднокреветна соба 80 % од сумата за второто лице
  • Можност за доплата за вечера 8 евра по лице на ден, и доплатата е на лице место во хотелот

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -50€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -45€ по лице

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 5% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА Травеликс