fbpx

Сезонско изнајмување

Информација

Локација: 500м одалечена од море

Квадратура: 300м2

Цена: 6000 eur. од 01.05.2020 – 30.09.2020 или 7500 eur. за цела година (со сите покриени трошоци)

Опис на мезонетата: на 100 метри од урбаната средина на Криопиги, нова градба со прекрасен поглед кон море која се состои од 4 опремени спални соби, опремена кујна, трпезарија, опремено купатило и двор со 100м2 со надворешна маса, столици и љуљашка.

Опис на Криопиги: Криопиги се наоѓа на полуостровот Касандра на Халкидики на оддалеченост од 90 км од Солун. Изграден е амфитеатарски на падините на зелените ридови и има прекрасен поглед кон заливот Касандра.

 

Галерија