fbpx

Вила „ХРИСТО“

Информации

Вила Христо се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI .
(MER)

Галерија

Ценовник и Услови

НАПОМЕНА:

*Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања, а плаќањето е во денари по курс 62мкд.

*10 % попуст за целосни уплати до30март 2019

Освен за смените обележани со *

– За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

– Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

-Климата е вклучена во цената;

-Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

– За хигиената на собите се грижат гостите;

– За промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.