fbpx

Вила „JONIAN“

Информации

Вила ЈОНИАН се наоѓа на 5 мин пешачење од пристаништето во Нидри. Сите апартмани се наоѓаат на приземје, опремени се со кујна, тоалет, ТВ, клима – се доплаќа 5 евра на ден, тераса. Вилата располага со два базена и лежалки, бесплатни за гостите (ограничен капацитет). Координати : 38°42’33.2″N 20°42’26.1″E. (ос)

Галерија

Ценовник и Услови

НАПОМЕНА:
-ЦЕНИТЕ во термините означени со * се дадени по лице за ПАКЕТ АРАНЖМАН – 7 НОЌЕВАЊА СО ГРАТИС ПРЕВОЗ.

-Цената не се менува доколку не се користи превозот !
-Во пакет аранжманите означени со * во студио две лица плаќаат полн износ, ТРЕТО ЛИЦЕ Е ГРАТИС (плаќа само превоз ако користи).
-Во апартман ЗАДОЛЖИТЕЛНА доплата за трето и четврт лице по 50€
-ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛИТЕ ВО СЕЗОНА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 9 НОЌЕВАЊА, согласно бројот на кревети.
-Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно бројот на кревети.
– дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5,99 години во кревет со родител.
-Термините во табелата се денови на започнување на аражманот.
-Поаѓањето е ден претходно, состанок на група во 23.00 часот, поаѓање во 23.30 часот на паркингот спроти х.Холидеј Ин.
-Агенцијата го задржува правото за промена на времето и местото на поаѓање. Ве молиме минмум 24 часа (еден ден) пред секое поаѓање да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.
-Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
-Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
-За уплата на две смени, одобруваме 10% попуст на втората смена. Напомена: понудата важи само за редовните цени.
-Попустите НЕ можe да се комбинираат помеѓу себе
-На промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може да се комбинира
-Сместување во собите е по 14часот по локално време, а напуштање на истите е до 09:00часот.