fbpx

Вила Armiriki

Информации

Вила Армирики се наоѓа во Врасна на 100метри оддалеченост од плажа. Во нејзина близина има пекара, продавница, LIDL маркет на 200метри, таверни, бич барови итн. Вилата располага со паркинг, големо дворно место со оградена детска секција со лулашки, лизгалки, играчки за најмалите, место за дружење на возрасните со скара кое е на располагање на сите гости, тревник и прекрасно зеленило. Сите студија се наоѓаат во левото крило на вилата, и можат да бидат на приземје (кои се без клима) и на прв или втор спрат (кои се со клима со доплата) (KJ)

Галерија

Ценовник и Услови

ВИЛА АРМИРИКИ – ВРАСНА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини Ноќ. студио за 2 лица +1 дете студио за 3 лица + 1 дете студио за 4 лица + 1 дете

Коментар

22.05-29.05.2020

7 89 99 109 Промо цени
29.05-05.06.2020 7 139 159 189

Промо цени

05.06-12.05.2020

7 189 209 259
12.05-19.05.2020 7 209 259 299

19.05-26.06.2020

7 259 279 339
26.06-03.07.2020 7 269 299

359

03.07-10.07.2020

7 289 339 369
10.07-17.07.2020 7 299 349 379

17.07-24.07.2020

7 309 359 389
24.07-31.07.2020 7 309 359

399

31.07-07.08.2020

7 309 359 399
07.08-14.08.2020 7 309 359 399

14.08-21.08.2020

7 279 299 319
21.08-28.08.2020 7 249 259

269

28.08-04.09.2020

7 199 209 229
04.09-11.09.2020 7 139 149 179

11.09-18.09.2020

7 119 129 149

Промо цени

18.09-25.09.2020 7 69 79 89

Промо цени

Доплати:
-Користење на клима уредот се доплаќа 3 евра на ден

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врасна чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врасна 

Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 40€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 35€ по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35€ по лице

Удово (бензинска пумпа, Удово) – 35€ по лице

Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

Охрид ( Бензиска станица Лук Оил) -50 € по лице

Битола (спортска сала) – 45€ по лице – трансфер до Неготино

Прилеп – (бензинска пумпа Лук оил на излез од градот ) 45€ по лице – трансфер до Неготино

Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол , Дреново ) – 45€ по лице – трансфер до Неготино

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена

– Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 5% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА Травеликс