fbpx

Вила KATERINA LUX

Информации

Вила Катерина лукс е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на вилите Марија и Корфу,веднаш позади најголемата слаткарноца SWEET BEACH на околу 70 м. од плажата. Располага со 1/5 дуплекс ,со две спални и простран дневен престој , модерно дизајниран, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), пространи тераси wi-fi -(вклучена во цената) (ST)

Галерија

Ценовник и Услови

Термини

1/5ДУПЛЕКС Бр. ноќевања

23/05/2020 – 30/05/2020

 Промо 90.00€  7*
30/05/2020 – 06/06/2020   179.00€ 

7*

06/06/2020 – 13/06/2020

199.00€  7*
13/06/2020 – 20/06/2020 219.00€ 

7*

20/06/2020 – 27/06/2020

249.00€  7*
27/06/2020 – 04/07/2020 499.00€ 

7

04/07/2020 – 11/07/2020

569.00€  7
11/07/2020 – 18/07/2020 599.00€ 

7

18/07/2020 – 25/07/2020

599.00€  7
25/07/2020 – 01/08/2020 599.00€ 

7

01/08/2020 – 08/08/2020

599.00€  7
08/08/2020 – 15/08/2020 599.00€ 

7

15/08/2020 – 22/08/2020

599.00€  7
22/08/2020 – 29/08/2020 569.00€ 

7

29/08/2020 – 05/09/2020

219.00€  7*
05/09/2020 – 12/09/2020 199.00€ 

7*

12/09/2020 – 19/09/2020

179.00€ 

7*

19/09/2020 – 26/09/2020 159.00€ 

7*

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1евр=62 денари. Истите се за наем на цело студио или апартман, за број на ноќевања кој е запишан во табелата.
Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица (Трето , четврто ,петои и шесто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз).
Цена на превоз:
• За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
• За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра)
• Деца до 2 години бесплатно, без седиште
За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ и Травеликс!