fbpx

Вила Ангелики

Информации

Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани. АПП – дневна соба со два единечни кревети, опремена кујна, одделна спална соба со два или три единечни кревети, бања, ТВ и две тераси. Студио – три единечни кревета, опремена кујна, ТВ, бања и две тераси. Клима уред: Доплата на лице место 3€ од ден.

Галерија

Ценовник и Услови

Период Бр.на ноќи 1/3  студио 1/4 АПП 1/5 АПП
29.05 – 05.06 7 129 € промо 169 € промо 189 €  промо
05.06 – 12.06 7 229 € 289 € 309 €
12.06 – 19.06 7 249 € 309 € 329 €
19.06 – 26.06 7 289 € 349 € 369 €
26.06 –  03.07 7 319  379  399 
03.07 – 10.07 7 349 € 409 € 429 €
10.07 – 17.07 7 379 € 449 € 469 €
17.07 – 24.07 7 409 € 469 € 489 €
24.07 – 31.07 7 409 € 469 € 489 €
31.07 – 07.08 7 409 € 469 € 489 €
07.08 – 14.08 7 409 € 469 € 489 €
14.08 – 21.08 7 399 € 449 € 469 €
21.08 –  28.08 7 379 € 439 € 459 €
28.08 – 04.09 7 319 € 379 € 399 €
04.09 – 11.09 7 259 € 319 € 339 €
11.09 – 18.09 7 209 € 269 € 289 €
18.09 – 25.09 7 159 € 219 € 239 €

НАПОМЕНА:

 • Во апартманите и студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студијата и апартманите е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на апартманите и студијата е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите и студијата во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).