fbpx

Вила Парадизо

Информации

Вилата се наоѓа на 20м. од плажа, во непосредна близина на центарот и располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија и шесткреветни апартмани. Студио – одвоена опремена кујна и соба со два или четири кревети, бања, ТВ, тераса. АПП – одделна спална соба со брачен кревет и кујна со четири кревета и опремена кујна, бања и тераса. Во склоп на објектот има WI-FI интернет (за брзината и јачината на сигналот, Агенцијата не може да Ви гарантира со сигурност). Клима уред: Доплата на лице место 3 еур од ден.Дел од собите имаат страничен поглед море, освен студио бр.1 кое има директен поглед море (помала тераса) и возможно е да има поголема бучава од шеталиштето.

Галерија

Ценовник и Услови

Период Бр.на ноќи 1/3 студио 1/4 студио 1/5 АПП стр. погл. море
29.05 – 05.06 7 99€  промо 119€ промо 179€ промо
05.06 – 12.06 7 189 € 199 € 289 €
12.06 – 19.06 7 229 € 239 € 329 €
19.06 – 26.06 7 269 € 279 € 369 €
26.06 –  03.07 7 309 € 319 € 409 €
03.07 – 10.07 7 349 € 359 € 399 €
10.07 – 17.07 7 359 € 369 € 439 €
17.07 – 24.07 7 399 € 409 € 479 €
24.07 – 31.07 7 399 € 409 € 479 €
31.07 – 07.08 7 399 € 409 € 479 €
07.08 – 14.08 7 399 € 409 € 479 €
14.08 – 21.08 7 36 399  459 €
21.08 – 28.08 7 309 € 339 € 399 €
28.08 – 04.09 7 289 € 319 € 379 €
04.09 – 11.09 7 249 € 269 € 329 €
11.09 – 18.09 7 20 229 € 289 €
18.09 – 25.09 7 149  159 € 219 €

НАПОМЕНА:

 • Во апартманите и студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот капацитет може да се смести максимум едно дете до 5,99 години;
 • Сместувањето во студијата и апартманите е во 14:00 (по локално време);
 • Напуштање на апартманите и студијата е во 09:00 (по локално време);
 • Секоја направена штета се плаќа на лице место;
 • За хигиената во апартманите и студијата во текот на целиот престој се грижат гостите;
 • За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
 • Доколку се уплатат два или повеќе аранжмани , одобруваме 7% попуст.
 • Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
 • Задолжително патничко осигурување.
 • Цените се изразени во EUR во денарска противвредност  1€ = 62,оо ден.
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот).