fbpx

Вила SARIZAS

Информации

Апартманите Саризас се наоѓаат на Халкидики – Касандра во Сивири на 80 метри од плажата во централниот дел на градот. Вилата располага со 1/3+1 и 1/4+1 апартмани опремени со ТВ, internet/WiFi, клима (вклучена во цената), кујна (фрижидер, решо и кујнска опрема), тоалет, балкон од кој се гледа прекрасното зајдисонце. (MTF)

Галерија

Ценовник и Услови

Датум: Ноќи 1/3 + 1 1/4 + 1
МАЈ 23 7* 59 59
30 7* 89 99
ЈУНИ 6 7* 119 129
13 7* 139 149
20 7* 159 169
27 7 270 290
ЈУЛИ 4 7 325 355
11 7 345 370
18 7 355 380
25 7 355 380
АВГУСТ 1 7 355 380
8 7 355 380
15 7 325 355
22 7* 150 155
29 7* 120 125
СЕПТЕМВРИ 5 7* 95 100
12 7* 70 75

За деца од 02-12 години со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Евра
За трето лице над 12 години бесплатно сместување, превоз 35 Евра
При сместување во апартманите 1/3+1, 1/4+1 и 1/5 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур Задолжително патничко осигурување: 200 денари (групно), 210 денари (индивидуално) за лица над 65 години + 100%
За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ (попуст за рана резервација со попуст за две последователни смени)!!!