fbpx

ВИЛА СКАУТ 1

Информации

ВИЛА СКАУТ 1 располага со стандардно опремени соби со тоалет, клима, фрижидер и со тераса. Во својот сместувачки капацитет има трокреветни и четворокреветни соби. (колона 3 од табелата). Kористење на клима уредот е вклучен во цената.
(SK)

Галерија

Ценовник и Услови

ТЕРМИН ОД:

ФБ По лице во 1/2+2

14.06

9 180
23.06 9

200

02.07

9 220
11.07 9

250

20.07

9 250
29.07 9

250

07.08

9 250
16.08 9

240

25.08

9

220

03.09 9

200

     

НАПОМЕНА:

* Цените се изразени во евра и се однесуваат на ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ

(9 полни пансиони со вклучен превоз).

– Прво дете до 13.99 год. ПОПУСТ од 50 % од цената на аранжманот.

– Второ дете до 13.99 год. – ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).

Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)

– Дете до 5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра ).

* Намалување за патување со сопствен превоз – 20 евра.

* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.