fbpx

ВИЛА СКАУТ

Информации

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор. Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа и ги нуди следниве капацитети: двокреветни, трокреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја соба има клима , тоалет, фрижидер, тераса. Користењето на клима уредот е вклучено во цената.

Галерија

Ценовник и Услови

ТЕРМИН ОД:

ФБ

По лице во 1/2+2

14.06

9 140
23.06 9

200

02.07

9 220
11.07 9

250

20.07

9 250
29.07 9

250

07.08

9 250
16.08 9

240

25.08

9 220
03.09 9

200

   

НАПОМЕНА:

* Цените се изразени во евра и се однесуваат на ПАКЕТ АРАНЖМАН

(9 полни пансиони со вклучен превоз).

– Прво дете до 13.99 год. ПОПУСТ од 50 % од цената на аранжманот.

– Второ дете до 13.99 год. – ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).

Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)

– Дете до 5 год. кое не користи кревет – ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра ).

* Намалување за патување со сопствен превоз – 20 евра.

* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.