fbpx

Хотел Камелиа Апарт 4*

Информации

Комплексот е отворен преку целата година и нуди сместување во луксузни апартмани со една спална, две спални и три спални соби, опремени со се што ви треба за совршен одмор. За љубителите на зимските спортови обезбедена е скијачка гардероба со директен пристап до скијачката патека број 7, а за деца од 4-9 години има единствена ски-градинка.

Галерија

Ценовник и Услови

Тип на сместување 19.12-27.12/2021 28.12-01.01/2022 02.01-08.01/2022 09.01-20.01/2022 21.01-05.03/2022
Едноспален апартман 2+2 45€ 65€ 45€ 34€ 42€
Двоспален апартман 4+2 37€ 56€ 37€ 28€ 35€
Троспален апартман 6+2 36€ 53€ 36€ 27€ 33€

 

Во цената е вклучено:
-користење на внатрешен базен, фитнес, релакс зона, интернет, ски гардеробер, анимација за деца
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст
▪ Доплата за појадок: возрасни – 6 евра; дете од 6-11.99 год. – 4€
▪ Доплата за вечера : возрасни – 11 евра; дете од 6-11.99 год. – 6€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 100€, дете од 6-11.99 год. – 50€
▪ Доплата за божиќна вечера (задолжително) : возрасни -45€, дете од 6-11.99 год. – 28€