fbpx

Хотел Каса Карина 4* Пакет

Информации

• 1 ден :07.12.2019 (Сабота) Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови.Пауза вo Метро Благоевград.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера Ноќевање. • 2 ден : 08.12.2019(Недела) Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки.Вечера.Ноќевање • 3 ден : 09.12.2019 (Понеделник) Појадок.Слободни активности и припрема за заминување. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи во 15 часот локално време.Пауза во Метро Благоевград.Пристигнување во вечерните часеви.

Галерија

Ценовник и Услови

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

Превоз до наведената дестинација
2 ноќевања на база полупансион (појадок и вечера)
Користење на СПА Центар