fbpx

Хотел Sunny Hills 3*

Информации

Хотелот се наоѓа на само 300 метри од ски лифтовите, односно на 1800 метри од центарот на Пампорово. Нов хотел (отворен 2018) идеален за одмор и рекреација, каде што одличната услуга се комбинира со комфорот и модерниот стил. На располагање на гостите им нуди ресторан со капацитет за 160 гости со традиционални и интернационални јадења, рецепција 24 часа, лоби, WI-FI, СПА центар, ски гардеробер, детско катче, паркинг, интернет(K) Сите студиа и апартмани се опремени во модерен стил и располагаат со САТ ТВ, фрижидер. Располага со финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, фитнес

Галерија

Ценовник и Услови

www.sunnyhillsbg.com
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2021, 06.01-02.03.2022, 04,03-10.03.2022 (попустите не се комбинираат)
Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок 01.12-19.12.2021 20.12-28.12.2021 29.12-05.01.2022 06.01-19.01.2022
Вид на сместување 06.03-10.04.2022 20.01-05.03.2022
Студио (2 возрасни) 50,00 € 62,00 € 87,00 € 54,00 €
Студио (2 возрасни + дете до 5.99 год.) 50,00 € 69,00 € 94,00 € 54,00 €
Студио (2 возрасни + дете од 6-11.99 год.) 50,00 € 69,00 € 94,00 € 54,00 €
Студио (3 возрасни) 62,00 € 75,00 € 106,00 € 62,00 €
Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.) 69,00 € 87,00 € 125,00 € 75,00 €
Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 11.99 год.) 69,00 € 87,00 € 125,00 € 75,00 €
Двоспален апартман (4 возрасни) 85,00 € 100,00 € 137,00 € 87,00 €
Триспален апартман (макс. 5 возрасни) 94,00 € 119,00 € 162,00 € 119,00 €

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :
-10% за резервација и уплата до 31.10.2019

БОНУСИ :
7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020 (попустите не се комбинираат)

Доплата
-за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете (6-11.99 год.) – 6€

Во цената е вклучено :
– користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет

Дополнителни услови :
– Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден